Létesítmény Fenntartó És Karbantartó Mérnök

Givaudan hungary kft. - Csongrád Megye
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Létesítmény fenntartó és karbantartó mérnök - Makó Hungary - A következő pozíciód?Feladatkör:
A rendelkezésre álló erőforrások alapján a karbantartási munkák optimális ütemezése és az adminisztráció elvégzése, erőforrások hozzárendelése az elvégzendő feladatokhozA utility csapat fejlesztése, oktatása, a folyamatadminisztráció pontosságának javítása, betartása és teljesítményének nyomonkövetéseA utility berendezéseinek üzemelésének biztosítása, optimális szinten tartása. Az esetleges leállások okainak folyamatos elemzése, problémák azonosítása, várható meghibásodások előrejelzéseA víztisztító és a szennyvíztisztító rendszerek üzemeltetésének teljeskörű felügyeleteMérési eredményeinek értékelése, a rendszerek beállításának szükség szerinti módosításaA tisztítási, fertőtlenítési feladatok folyamatos szervezése, nyomonkövetéseHűtővíz, kazánvízkezelés teljeskörű felügyeleteA utility területén a vegyszer és karbantartási költségek, a költségvetés terveknek megfelelő menedzselése a felelősségi körén belülA gyár energia felhasználásának figyelemmel kisérése, dokumentálásaAz esetleges energia túlfogyasztások beazonosítása, kivizsgálásaJogszabályi megfelelőség biztosítása munkavédelem, környezetvédelem, élelmiszer biztonság a műszaki berendezések területén, a karbantartási munkák megfelelő ütemezésén keresztülBiztosítja a nem megfelelőségek, problémák, meghibásodások időbeni jelzését a terület vezetője feléA műszaki anyagraktár utility anyagkészlet szintjének optimális szinten tartásaAz ISO 50001 Energia Irányítási rendszer üzemeltetésében kulcsfelhasználói részvételSAP felhasználók által generált hibajelentések feldolgozásaSAP rendszer támogatása:
kulcsfelhasználói feladatok ellátása munkatársak képzése, rendszeres jelentések készítése adatbázis napra készen tartásaA szükséges műszaki dokumentációk meglétének és rendelkezésre állásának biztosításaLean rendszer támogatása, a utility területen a folyamatos fejlődés elősegítése, az operátorok lean szemléletének fejlesztéseÁltalános rendelkezésekBetartja és betartatja az élelmiszerbiztonsági rendszer HACCP és a különböző minőségbiztosítási rendszerek pl.:
FSSC 22000, stb. előírásaitMunkája során szem előtt tartja az Élelmiszerbiztonsági alapelveket és az élelmiszerbiztonsági tudatosság növelésére törekszik minden körülmények között.Betartja és betartatja a Munkavédelmi törvény a Munka- és tűzvédelmi szabályzatok és a belső szabályozás előírásait.Ismeri, betartja és betartatja a társaság ügyviteli előírásait, és egyéb utasításokat.Amit kínálunk:
Versenyképes juttatási csomagEgészségbiztosítási csomag MedicoverFolyamatos szakmai fejlődés tréningek, nyelvtanulásHosszútávú karrierlehetőségBejárási támogatásKedvezményes parfümrendelésA szakmai profilod tartalmazza:
Mérnöki diploma1-3 év tapasztalat karbantartási stratégia meghatározásában, mérnökségi feladatok ellátásábanÉlelmiszer ipar ismereteVíz – szennyvízkezelési ismeretekTPM ismereteKözépfokú angol nyelvismeret írott/beszélt, folyékony magyar nyelvtudásFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekKompetencia:
Jó tervező, szervezőÜgyfél orientált, jó megoldásokat kínálKritikus helyzeteket higgadtan és szakszerűen tudja kezelniGyorsan tud elemezni és döntést hozniJó kommunikációs képességűÖnálló és cél orientált munkastílusRugalams, jól tűri a stressztJó csapatvezető