Karbantartó Mérnök

Kirchhoff hungaria kft. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A karbantartási terület műszaki támogatásaA karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok kialakításaAz aktuálisan fellépő valamint a megelőző karbantartások megszervezése és lebonyolításaKarbantartási területen dolgozó kollégák fejlesztéseKarbantartási dokumentációk kezeléseA karbantartási pótalkatrész raktár kezeléseMagas alapbér, havi bónusz, jelenléti bónusz13. havi jövedelemNyelvi és szakmai képzések támogatásaTörzsgárda programIskolakezdési támogatásMunkába járás támogatásaCéges laptop és mobil telefonKorrekt, támogató vezetés és kollégákCsaládias légkör, dinamikus, innovatív csapatTapasztalatszerzés prémium autógyártók közvetlen beszállítójánálDolgozói kedvezmények, csapatépítő programok, céges rendezvényekLEAN működésű kultúraLegyen felsőfokú műszaki végzettségedKommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezzLegyen minimum 3-5 éves szakmai tapasztalatod karbantartási területenJó problémamegoldó képesség ésproaktív személyiség jellemezzenHa ismered a Siemens PLC vezérléstHa van tapasztalatod elektrotechnikai területen illetve automatizálási technológiában