Karbantartó Mérnök

Trenkwalder - Budapest
30+ napja (15/05/2024)

munkaköri leírás

Karbantartó mérnök
Leírás
Feladatok
Megelőző karbantartási tervek előkészítése
Karbantartás költségvetés készítésének támogatása
Beruházási terv készítésének támogatása
Költséghatékonysági és berendezés megbízhatósági elemzések készítése
Berendezés karbantartási és vizsgálati tervek kidolgozása
Operatív karbantartási, nagyjavítási és beruházási feladatokban való aktív részvétel
Meghibásodások kivizsgálása, RCA jelentés készítésében való részvétel
Beszerzési, készletgazdálkodási és karbantartási tranzakciók kezelése SAPban
Műszaki előírások, munkautasítások készítése, oktatása a karbantartói csapat és a beszállítók számára
Kapcsolattartás a beszállítókkal, beszállítói ajánlatok elbírálása
Elvárások
Felsőfokú, mechatronikai mérnök esetleg villamosmérnök diploma
Középfokú aktív angol nyelvtudás
Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
Amit kínálunk
Rugalmas munkaidő
Cafetéria juttatás
Magánnyugdíj pénztár hozzájárulás
Változatos, önálló, felelősségteljes munkakör
Fejlődési lehetőség számos nagy jelentőségű projektünkben
Stabil,nemzetközi hátterű vállalat
Nemzetközi projektek, betanulási folyamatok a külföldi anyavállalatnál
Nyelvtanulási-fejlesztési lehetőségek
Munkavégzés helye
Budapest, Százház utca