Karbantartó Mérnök

Reckitt benckiser tatabánya kft. - Tatabánya
30+ napja (18/05/2024)

munkaköri leírás

Váratlan meghibásodások elhárításának teljeskörű irányítása és szervezéseEseti karbantartási tevékenységek irányításaMűszaki dokumentációk naprakészen tartásaGyártósorok tartalék alkatrész listáinak készítése, frissítése, felkövetéseKarbantartási terv készítésében való aktív részvételKarbantartási folyamatok optimalizálása és fejlesztéseKarbantartási mutatók készítéseHibaelemzések készítéseÚj projektekben, installációkban való aktív részvételOktatási feladatok szervezése, irányításaVersenyképes juttatási csomag:
alapbér + nettó 33.000 Ft cafeteria / hó, éves bónuszBejárási támogatásKedvezményes melegétkezés, termékvásárlási lehetőségReckitt részvényprogramban való részvételi lehetőség, csoportos élet,-és balesetbiztosításKedvezményes sportolási,- fürdőzési,- és színházjegyvásárlási lehetőségFejlődési lehetőség egy terjeszkedő, nemzetközi FMCG vállalatnálFőiskolai vagy egyetemi végzettség gépész vagy villamosmérnök szakirányAngol kommunikációképes nyelvismeret írásban, szóban egyarántTerhelhetőség és alkalmazkodó készségAgilitás, proaktivitás, erős asszertív kommunikációs készségÖnálló és felelősségteljes pontos precíz munkavégzés, jó elemzési készségekJó problémamegoldó készség, erős szervezőkészség, döntéshozó képesség2 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióbanAutocad és Office felhasználói szintű ismeret