Karbantartási Műszakvezető

Knorr-bremse rail systems budapest - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig.
EZEK LESZNEK A FELADATAID
Felelős leszel a hozzád tartozó 10-12 fős karbantartó csapat hatékony munkaszervezéséért, a kiadott feladatok, műszakban adódó hibák nyomon követeséért, és ezek megoldásáért.
Felelős leszel a vállalati és területi szabályozások betartásáért, folyamateltérések kezeléséért, valamint a meghatározott mutatószámok eléréséért és azok munkavállalók felé történő kommunikációjáért
Egyeztetések társterületekkel, valamint külsős beszállítókkal is
Új munkavállalók betanítása, a fizikai karrierút működtetése
Javaslattétel a munkatársak fejlesztési igényeiről
Határidő tartása a tervszerű megelőző karbantartási munkálatokban meghatározott ellenőrzési és egyéb kiadott karbantartási, javítási, telepítés és projekt jellegű feladatok kapcsán
A hozzád tartozó műszakban biztosítod a berendezések működési feltételeit, kezeled a fellépő meghibásodásokat
Területi EHS és 5S szabályok betartása és betartatása
A minőségbiztosítási előírások betartása és betartatása a hozzád tartozó területen
AMIK SZÜKSÉGESEK A FELADATAID ELLÁTÁSÁHOZ
2-3 éves vezetői tapasztalat
Karbantartási (forgácsolási) területen szerzett tapasztalat
Office programok haladó szintű ismerete (Word, Excel)
Felelősségvállalás és eredményorientáltság
Terhelhetőség, vezetői rátermettség, határozott fellépés
Precizitás, kreativitás, támogató, pozitív hozzáállás
Jó problémamegoldó készség
MIÉRT VÁLASSZ MINKET?
Egy folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat új munkatársaként nemzetközi és modern munkakörnyezettel várunk
Megismerhetsz innovatív termékeket, technológiákat és megoldásokat
Fontos számunkra egyéni szakmai fejlődésed, melyet képzésekkel is támogatunk
Az alapbér mellett széleskörű juttatási csomagban részesülhetsz
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket
A munka-magánélet egyensúlyát rugalmas munkaidővel támogatjuk
MÉG NAGYOBB ESÉLYED VAN, HA
Angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
SAP ismerettel bírsz