Csoportvezető Raktáros

Fusion befektetési zrt. - Budaörs
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A raktári operációval kapcsolatos napi feladatok ellátása:
gyalogkíséretű targoncával komissiózás, a beszállított termékek szakszerű átvétele és betárolása, raktáron belüli anyagmozgatás, árukészlet kezelés, kiszállítások nyomon követése, előkészítése, leltározási feladatok, munkaterület rendben tartása.Raktáros csapat munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése.Napi szintű feladatok szervezése, az árumozgás irányítása, a munkafolyamatok adminisztrálása.Raktárirend fenntartása, minőségbiztosítási előírások betartása, betartatása.Raktár általános és műszaki állapotának figyelése, nyomon követése, a szükséges karbantartások és munkák megtervezése, valamint elvégzésének koordinálása.Leltárak koordinálása, nyomon követése.Készletnyilvántartás pontosságának fenntartása és folyamatos ellenőrzése, fejlesztése.Hatékony együttműködés a logisztikai társterületek kollégáival.Hétfőtől péntekig tartó egy műszakos munkavégzést, reggel 6:
00 és 14:
20 között.A vállalati teljesítményértékelési rendszer alapján éves bónuszt.Céges telefont előfizetéssel, magáncélú használatra.Ingyenes sportolási lehetőséget Life1 és GildaMax partnereinknél.Ingyenes angol nyelvi oktatást.Munkába járás támogatása.Magánegészségügyi biztosítási csomag.Kedvezményes étkezést a Bellozzo és Burger King éttermeiben.Versenyképes fizetést és juttatási csomagot alapbér, cafeteria.Magyarországon 1991 óta jelenlévő, dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező munkáltatót.Felelősségteljes munkakört, önállóságot.Munkavégzés helye:
Budaörs, Vasút utca 9.Minimum 3 év műszakvezetői tapasztalat, továbbá raktározás területén szerzett 5+ év tapasztalat.Középfokú végzettség.Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány gyalogkíséretű - 3312, vezetőállásos - 3313 és vezetőüléses - 3324.Pontos és precíz munkavégzés, felelősségvállalás a felügyeleted alá tartozó kollégák munkájáért,Jó szervező és kommunikációs készség, logikus gondolkodásmód,Gyors és hatékony problémamegoldó képesség.„B” kategóriás jogosítvány.