Műszakvezető

Trenkwalder magyarország - Kecskemét
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Leírás
Partner cégünk megbízásából Műszakvezető munkakörbe munkatársat keresünk.
Feladatok
Karbantartási, hibaelhárítási és üzemviteli feladatok operatív irányítása
Karbantartó csapat irányítása, beosztott dolgozók munkájának tervezése, ellenőrzése és értékelése
Folyamatos kapcsolattartás vezetőkkel és megbízóval, jelentéstétel, részvétel rendszeres és eseti megbeszéléseken
Leltári rendnek való megfelelés biztosítása
Új belépők oktatása
Elvárások
Szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő, vagy épületgépész)
Minimum 2-3 év villanyszerelőként/épületgépészként szerzett tapasztalat
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Folyamatos (12 órás) munkarend vállalása
Kiváló kommunikációs készség, vevőorientált attitűd
Amit kínálunk
Alapbér feletti mozgóbér és cafeteria
Munkába járás támogatás
Nemzetközi, stabil vállalati háttér
Változatos feladatok
Szakmai fejlődési lehetőség
Belső képzési lehetőség
Egyéni karrierút támogatása
Munkavégzés helye
Kecskemét