Karbantartási Csoportvezető

Ceva sante animale - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Karbantartási csoportvezető Egy vállalat sikerét elsősorban a szenvedélyes kollégák közös munkája és együttműködése hozza meg. Együtt, egymás tehetségén osztozva.Az állategészségügyben globálisan is meghatározó vállalatként, a Ceva Animal Health-nél úgy véljük, sikerünk abban rejlik, hogy elkötelezett kollégáink innovatív egészségügyi megoldásokat kutatnak, fejlesztenek, gyártanak és szállítanak minden állat számára. Ezzel pedig hozzájárulunk sokszínű bolygónk jövőjéhez.Elkötelezettek vagyunk aziránt, hogy a lehető legmagasabb szintű gondoskodást és jólétet biztosítsuk a haszonállatok baromfi, sertés, kérődző, a vadon élő állatok és a házi kedvencek kutya, macska számára egyaránt.Az „Együtt, az állategészségügyön túl"
jövőképünk rámutat arra, hogy az emberek, az állatok, valamint bolygónk egészsége és jóléte teljesen mértékben összefügg egymással. Ez a „One Health"
megközelítés,amely mellett a Ceva minden eddiginél jobban elkötelezett. A pozíció részletei:
Milyen feladatok várnak rád?felelős vagy az adott üzemegység teljes körű karbantartási tevékenységéért, a műszaki háttér fenntartásáért és fejlesztéséértszervezed a karbantartási folyamatokat reaktív és megelőző karbantartásközvetlen vezetőként irányítod az egységhez tartozó technikusi csapatot 5-10 főfelméred és meghatározod a területeden a szükséges szakismeretet és annak szintjeit, ennek alapján fejleszted a technikusi csapatotközvetlen kapcsolatot tartasz a termelés képviselőivel és a társosztályokkalfigyelemmel kíséred területeden a berendezések állapotát, megbízhatóságuk növelése érdekében javaslatokat teszel javításokra, fejlesztésekre valamint ilyen jellegű projekteket vezetszrészt veszel a Megelőző Karbantartási Program kialakításában és fejlesztésében, egyezteted a társosztályokkal a végrehajtási ütemtervetegyüttműködsz a beruházási projekt csapatokkal az új berendezések felhasználói követelményeinek URS kialakításában a fejlesztési irányok meghatározásában és az átvételi IQ,OQ,PQ folyamatokbankapcsolatot tartasz vállalkozókkal a javítások elvégzése érdekében, igazolod a teljesítéstelemzed a javítási folyamatokat, meghatározod a területhez tartozó tartalék alkatrész igényt és intézed azok beszerzését.Tervezed és követed a területhez tartozó karbantartási költségeketüzemelteted a karbantartási munkalapos rendszertbetartod és betartatod a minőségbiztosítási, munka-, egészség- és környezetvédelmi procedúrákatMiért jó a csapatunk tagjának lenni?mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokatvidám és jókedvű csapat vár tégedolyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországonha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünkhosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágbanaz ebédidő a munkaidő részeTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatszkiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunkműszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozogcsaládodat iskolakezdési támogatással segítjükfejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnálhelyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkalaz egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjukha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodraamennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárástéletkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunk Elvárások:
Szeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:
Műszaki felsőfokú végzettségűek villamos- vagy gépész mérnökkarbantartás területén szereztél 1-3 éves tapasztalatot, de pályakezdőként se add felvan tapasztalatod csapatvezetésbenangol nyelvet kommunikáció szinten használodElőnyként értékeljük, ha rendelkezel a következőkkel:
TPM ismeretLEAN karbantartási rendszerek ismeretGyógyszeripari környezetben szerzett tapasztalat tisztatér, aszeptikus műveletekGMP ismeretMiért jó a csapatunk tagjának lenni?mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokatvidám és jókedvű csapat vár tégedolyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországonha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünkhosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágbanaz ebédidő a munkaidő részeTeljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el:
Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatszkiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunkműszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozogcsaládodat iskolakezdési támogatással segítjükfejlődési és tanulási lehetőséget nyújtunk egy multinacionális vállalatnálhelyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkalaz egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjukha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodraamennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárástéletkortól függetlenül minimum 25 nap alapszabadságot biztosítunkSzeretnénk olyan emberekkel együtt dolgozni, akik:
TPM ismeretLEAN karbantartási rendszerek ismeretGyógyszeripari környezetben szerzett tapasztalat tisztatér, aszeptikus műveletekGMP ismeret