Karbantartási Csoportvezető Villamosmérnök

Sofidel hungary kft. - Lábatlan
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

Felmerülő hibák elhárítása mellett a megelőző karbantartások rendszerének kialakítása és működtetéseAdminisztrációs rendszerek fejlesztése, a kollégák ellenőrzése5 fős, karbantartó villanyszerelő csapat napi koordinálása, fejlesztéseA termelő gépek elektromos meghibásodása esetén részt vesz a hibakeresésben és elhárításbanEgyüttműködés a gépgyártó cégekkelTermelő berendezések beüzemelésében való részvételKözreműködés az alkatrészbeszerzés folyamatábanHosszú távú, biztos karrierlehetőségVersenyképes csomag - többek között:
cafeteria, dolgozói csomag saját termékek, Medicover egészségbiztosítás, iskolakezdési támogatásNemzetközi környezetStabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatBarátságos, támogató munkakörnyezetFolyamatos tréning- és fejlődési lehetőségVillamosmérnök végzettség feltétlenül szükséges!Min. 2-3 éves szakmai tapasztalatPLC ismeretek Kommunikációképes angol nyelvtudásNagyfokú önállóság és rugalmasság, problémamegoldó készségB kat. jogosítvány