Karbantartási Csoportvezető

Dp world logistics hungary kft - Debrecen
új ajánlat (05/07/2024)

munkaköri leírás

A beütemezett karbantartási munkák végrehajtásának ellenőrzése a karbantartási terveknek megfelelőenKapcsolattartás a szerződött partnerekkelHatékonyság javító, újító javaslatok kidolgozása a karbantartás területére vonatkozóanA karbantartáshoz szükséges alkatrészek, elemek, szerszámok, segédanyagok, stb. biztosításaA szükséges jelentések elkészítése a karbantartás területénSzállító és raktári eszközök nyilvántartása, karbantartásuk megszervezéseSaját és vevői bejárásokon való aktív részvételEgyüttműködés a területi vezetőkkel a hibaanalízis-és problémamegoldó tevékenységben;
folyamatos kapcsolattartás és információ átadás a társosztályok feléSzabványkövetelmények és törvényi előírások ismereteMinimum középfokú műszaki vagy gépipari végzettségFelhasználói szintű Microsoft Office ismeretekSzemélygépkocsi jogosítvány B kategóriaBetanulás vállalása másik telephelyenÖnálló és pontos munkavégzésFeladatok koordinálása, csapatmunkában való részvéteFelelősség, kommunikációs készség, stressztűrő képességMagabiztos, határozott fellépésFelsőfokú vagy szakirányú végzettségHasonló munkaterületen szerzett tapasztalatAngol és/vagy német nyelvismeret