Karbantartás Vezető

Trenkwalder kft - Szolnok
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Megelőző és tervszerű karbantartási folyamatok szervezése, irányítása
Alkatrész ellátottság biztosítása
Karbantartó technikusi és mérnök csapat munkájának koordinálása
Állásidő minimalizálása és a berendezések hatékonyságának maximalizálása
Külsős karbantartó partnerekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás
Karbantartási dokumentáció vezetése
Karbantartási költségek éves tervezése és a költségek elemzése
Műszaki folyamatok fejlesztése, fejlesztési projektek gépészeti támogatása
Elvárások / Requirements
Felsőfokú műszaki végzettség
Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
Aktív, társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
Ms office, ERP ismeret
Karbantartás vezetésben szerzett tapasztalat
Műszaki rajzolvasási készség
Amit nyújtunk / Benefits
Változatos feladatok
Dinamikus, támogató munkakörnyezet
Stabil vállalati háttér