Karbantartás Vezető

Impc personnel hungária kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Megbízó partnerünk nagy múltú nemzetközi vállalat. Termékei számos iparágban nyernek felhasználást, tevékenysége mind az öt kontinensre kiterjed, 200 gyárának kibocsátása alapján ágazatában világszinten a legnagyobb gyártók közé tartik. Magyarországi leányvállalata a csoport stabil piaci pozícióval rendelkező tradicionális fémtermékeinek tömeggyártásával foglalkozik. Számára keresünk a gyártás hatékony és megbízható fenntartása céljából dinamikus és tapasztalt vezető munkatársat az alábbi feladatkörbe:
KARBANTARTÁS VEZETŐFeladatok
Általános felelősséggel tartozik a gyártóberendezések, épületek és az üzemelési infrastruktúra karbantartásának folyamatos és hatékony működéséért és a karbantartó csapat munkavégzésének irányításáért
Támogatja és felügyeli a berendezések karbantartásával foglalkozó kollégákat annak érdekében, hogy a berendezés leállása ne vezessen hatékonyságcsökkenéshez vagy váratlan termeléskieséshez
Kidolgozza, megvalósítja és fejleszti a megelőző karbantartás és gépfejlesztés tervezési és program rendszerét lean gyártási koncepciók, technikák és folyamatok felhasználásával.
Elemzi a napi termelési jelentést, kezeli a mechanikai, elektromos, pneumatikus vagy hidraulikus problémákat
Berendezések, gépek, gyártócellák karbantartási utasításainak elkészítése és fejlesztése
Kezdeményezi tartalék szerszámok és alkatrészek beszerzését, meghatározza és figyeli a zavartalan üzemeléshez szükséges tartalék alkatrészek készlet szintjét a megbízható üzemelés és a gazdaságosság szem előtt tartásával
Koordinálja a gyártóberendezések fejlesztését, tervezését, gyártását és telepítését, valamint a gépkezelők megfelelő használattal kapcsolatos képzését. -
Gondoskodik a biztonsági előírások betartásáról, beleértve az összes szükséges egyéni védőeszköz használatát, a védőburkolatok és biztonsági elemek működésének biztosítását, valamint a helyes napi biztonsági gyakorlat és standardok betartását és előmozdítását
Gondoskodik munkatársai betanításáról, szakmai támogatásáról és szükség szerinti továbbképzéséről. Értékeli munkatársai teljesítményét, javaslatot tesz teljesítményük szerinti javadalmazásra
Elvárások
Gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök végzettség
Angol nyelvtudás
Gyártóberendezések gépészeti, villamos és elektronikai működésének és szerkezetének ismerete
Karbantartási folyamatok, eljárások, műveletek és gyakorlat ismerete
Legalább 5 év gyártóüzemben szerzett gépkarbantartási tapasztalat
Vezetési tapasztalat
Fejlődési potenciál és motiváció menedzsment tagsági felelősségi kör ellátására
A karbantartási problémák gyakorlat orientált megközelítése, beosztott munkatársak közvetlen támogatásának képessége a karbantartási munkákban
Vezetői készségek, kiváló teamfejlesztési és motivációs képesség
Amit megbízónk nyújt
Fejlesztés- és eredményorientáltság központú cégkultúra
Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat
Versenyképes fizetés, teljesítmény bónusz
A munkavégzés helyeKomárom-Esztergom megye
A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
KARBANTARTÁS VEZETŐ, Komárom-Esztergom megye
Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó:
Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám:
20158-1/2009-5100-678