Karbantartási Vezető

Randstad hungary kft. - Egri Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk egy talajjavító termékek gyártásával foglalkozó nemzetközi cég. Az iparágban piacvezető szerepüknek köszönhetően nemrég egy zöldmezős beruházás keretén belül nyitották meg új termelőegységüket Egerben. Ide keresik leendő kollégájukat karbantartási vezető munkakörbe.
Karbantartási vezetőként elsődleges feladatod a gyártási területen felmerülő mechanikai és elektromos karbantartási munkák, illetve a karbantartási csapat feladatainak megszervezése lenne. Emellett feladatod lesz a:
Éves karbantartási terv elkészítése
Tervezett karbantartási projektek kivitelezése
Rendszeres kapcsolattartás a gyár vezetőjével
Karbantartási tevékenységet támogató alvállakozók munkájának felügyelete
Műszaki leírások, karbantartáshoz kapcsolódó dokumentációk naprakészen tartása
Karbantartáshoz szükséges szerszámok és mérőeszközök állapotának, érvényességének ellenőrzése
Gyártással, karbantartással kapcsolatos fejlesztések kidolgozása és megvalósítása
Új munkatársak betanítása a berendezések, eszközök megfelelő kezelésével kapcsolatban
Elvárások / Requirements
Az ideális jelölt rendelkezik:
Felsőfokú műszaki végzettséggel
Releváns szakmai tapasztalattal
Vezetői attitűddel és szemlélettel (konkrét tapasztalat nem feltétlen elvárás)
Társalgási szintű angol nyelvtudással
Rugalmas személyiséggel, megoldás fókuszú szemlélettel és jó kommunikációs készségekkel
Előny:
Gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
SAP- ban szerzett tapasztalat
Nehézgépek karbantartásában szerzett tapasztala
Amit nyújtunk / Benefits
Amit a partnerünk kínál:
Releváns tapasztalattal arányos alapbér
Hűségbónusz
Cafeteria
Bejárási támogatás
Étkezési hozzájárulás
Iskolakezdési támogatás
Továbbképzések és nyelvtanfolyamok