Java Fejlesztő

Posta init zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Fejlesztési feladatok végrehajtása csapatbanFejlesztési feladatok végrehajtása egyénilegAgilis módszertant használó fejlesztési csapatban proaktív részvételFejlesztések során kapcsolattartás a Termék felelőssel és Projekt vezetővelFejlesztői dokumentáció készítéseFejlesztői tesztek készítéseEgyeztetés a teszt menedzserrelBiztos vállalati háttér és stabil munkahely,Fejlődési lehetőség,Kiszámítható munkaidő,Versenyképes jövedelem,Béren kívüli juttatás,Céges mobiltelefon MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIII. kerületLegalább 5-7 év Java nyelvkörnyezetben szerzett fejlesztési tapasztalatAgilis fejlesztési módszertan ismerete és mindennapi használataVerziókezelés alapos ismereteÖnálló munkavégzésJunior kollégák támogatásaJó problémamegoldó készségAutomata és manuális teszteszközök ismereteRendszerszemléletű gondolkodásKonténerizációs megoldások ismereteJó alkalmazkodó képesség a szervezet által használt technológiai és fejlesztés módszertani megoldásokhozSQL szintaktika ismerete és használata relációs adatbázisokonOpenApi alapos ismereteNyitottság új technológiák elsajátításáraEgyéb fejlesztési nyelvkörnyezetben szerzett tapasztalatTermékelőállítási CI / CD folyamat ismereteDEVOPS tapasztalat