Java Entwickler/In/ Java Fejlesztő Német Nyelvtudással Wien-Budapest

Sysdata pse kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel a vállalat Java technológiákon alapuló üzleti alkalmazás SW fejlesztési projektjeiben,SW követelmények analízise, SW tervezés, SW architektúra tervezés támogatása,SW implementáció, dokumentáció, integráció, tesztelés.Stabil vállalati háttér,versenyképes, magas jövedelem,átlag feletti cafeteria keret személyre szabható elemekkel,rugalmas munkarend, otthoni munkavégzés lehetősége,részvétel nemzetközi projektekben,támogató szakmai közösség és vezetők,folyamatos fejlődési és képzési lehetőségek,céges nyelvtanulási lehetőség, akár anyanyelvi tanárokkal,színvonalas munkakörnyezet, könnyű megközelíthetőség. Munkavégzés helye:
Budapest vagy SzegedJava 8+ nyelv alapos ismerete,legalább 2 év Java fejlesztői tapasztalat,kommunikációképes német nyelvtudás,utazási hajlandóság Ausztria Bécs viszonylatában,objektum-orientált analízis, tervezés és fejlesztés alapos ismerete,felelősségteljes munkavégzés,jó kommunikációs készség.Spring Framework ismerete,Java EE alapvető ismerete,Webservice technológiai ismeret REST,SQL vagy Hibernate ismerete,Web front-end technológiák ismerete pl. Angular vagy Rest,Continuous Integration eszközök pl. Jenkins ismerete,Atlassian eszközök elsősorban Jira és Confluence ismerete,tapasztalat agilis módszertannal végzett fejlesztésben SCRUM.