Lead Java Backend Fejlesztő

Pink pos kft - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Pink POS Kft. backend rendszereinek fejlesztése a POS terminálok és azok üzemeltetőinek kiszolgálásáhozSaját rendszerek integrációja külső szolgáltatásokkal többek között Banki rendszerekkel isTranzakció alapú riport és adatvizualizációs rendszerek fejlesztéseJogosultságkezelő rendszerek működését kiszolgáló komponensek tervezése és fejlesztéseMagas rendelkezésre állású webalkalmazások és API-k tervezése és fejlesztéseRészvétel üzleti követelmények értelmezésében, ezek alapján a feladatok tervezése és kiosztása a fejlesztőcsapatbanAz elkészült feladatok statikus code review és dinamikus kipróbálás ellenőrzése, az elkészült funkciók integrálása és kitelepítése éles és tesztkörnyezetekbeFiatalos, startup környezet, lendületes csapatStabil vállalati háttérVersenyképes fizetési csomagHibrid munkavégzés heti 1 nap irodai jelenlét.Csapatépítők és jó hangulatInnovatív piaci területLegalább 5 éves Java fejlesztői tapasztalatGit, Maven/Gradle, Spring Boot FrameworkGyakorlat relációs adatbázis használatában PostgreSQL előnyben, alapos SQL ismeretekGyakorlat Unit és integrációs tesztek írásábanNyitottság a Kotlin nyelv alkalmazásáraKompetenciák:
Rátermett, motivált személyiségRendszerszemlélet és strukturált munkavégzésErős problémamegoldó képességPontos, precíz munkavégzésJó tervezési készségJó kapcsolatépítő képesség, csapatszellemVezetői készségekÖnálló munkavégzés, megbízhatóságHatáridők betartásaCI/CD ismeretekAmazon AWS felhő tapasztalatKotlin, jOOQ, Liquibase ismeretekMicroservices és Docker tapasztalatTDD gyakorlati tapasztalatFrontend fejlesztési tapasztalat ReactTapasztalat kis/közepes létszámú csapat szakmai vezetésében