It Üzleti Elemző

Capgemini magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Melyek azok a különböző dokumentációk, amelyeket az üzleti igények összegyűjtése, elemzése során el kell készíteni? Ha ismered ezeket és több éves tapasztalatod van az elkészítésükben, akkor ugorjunk a következő lépésre:
Tisztában vagy vele, hogyan kell specifikációkat, hozzájuk tartozó diagramokat és folyamatábrákat készíteni? Ha ezen a területen is magabiztosan mozogsz akkor nézzük mikre van még szükség:
Üzleti folyamatok modellezése. Hogyan tudjuk az üzleti működést mindenki számára átláthatóan, egyértelműen ábrázolni? Min érdemes mit és hogyan tudunk javítani, hogy hatékonyabb legyen az üzleti működés? Ezekkel a tapasztalatokkal is rendelkezel?Mi a helyzet a kommunikációval? Egy jó üzleti elemzőnek az egyik legfontosabb készsége a jó kommunikációs képesség. Napi szinten kell egyeztetni, mediálni a projekt résztvevőivel. Sokszor előfordulhatnak vitás vagy nem tiszta kérdések, ahol be kell vetned a legjobb kommunikációs készségeidet, hogy a munka ne álljon meg, mindenki számára meg kell találni a megfelelő megoldást. Képes vagy megtalálni a hangot az üzleti oldallal és a fejlesztőkkel is? Ez talán a legnehezebb feladat, de egyben talán az üzleti elmezői feladatok legszebb, legnagyobb kihívásokat tartogató része is.Részese lehetsz egy nemzetközi csapatnak, ahol garantáltan jól fogod magad érezni.Megismerhetsz olyan innovatív technológiákat, melyek biztosítják számodra a folyamatos fejlődést.Mi valóban nagy hangsúly fektetünk a képzésre! Minden kollégánknak rendelkezésére áll egy éves képzési keret, amit felhasználhat akár szakkönyvek vásárlására, akár tanfolyamok, konferenciákon való részvételre. Támogatjuk, hogy a kollégáink naprakész tudással rendelkezzenek. Hozzáférésed lesz a Udemy, Coursera és egyéb képzési platformokhoz.Nálunk változatos projektlehetőségeket találsz majd! Ezt garantálja egyrészt a nemzetközi háttér másrészt a széles hazai ügyfélkör is.Rugalmas munkaidő és home-office lehetőség.Rendelkezz legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalattal még jobb, ha banki/biztosítói projektekben is részt vettélLegyen erős IT háttered sajnos nem elég ha csak az üzleti oldalt ismered, mindenképpen szükséged lesz IT projekt tapasztalatokraSzóban és írásban is legyen magabiztos angol nyelvtudásod Ma már nagyon sok projektünk nemzetközi csapatból áll és emiatt az angol nyelvtudás elengedhetetlen. A csak írásban/olvasásban meglévő angol tudás ezeken a projekteken sajnos nem lesz elég!Mindenképp fontos, hogy legyen főiskolai/egyetemi végzettséged.