It Üzleti Elemző

Mvm xpert zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Belső üzleti fejlesztési igények feltérképezése, összehangolása.
Üzleti specifikációk és rendszertervek készítése.
Üzleti folyamatok megtervezése, folyamatábrák elkészítése.
Fejlesztés folyamatának támogatása.
Tesztelési folyamatban való részvétel, tesztesetek, tesztjegyzőkönyvek elkészítése.
Aktív kapcsolattartás az igénylő üzleti területtel, az igények megértése és kommunikációja a fejlesztők irányába.Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
Versenyképes bér
13. havi fizetés
Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag cafeteria
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Egészségpénztári juttatás
Egészségügyi szolgáltatások a Medicover klinikáin
Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
Tanulási, fejlődési lehetőségek
Munkába járás támogatása
Áramdíj kedvezmény
Lakhatási támogatás lehetősége
Kedvezményes üdülési lehetőségek
Kedvezményes sportolási lehetőségek All You Can Move kártya, sportkörökSzakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség.
Magas szintű nagyvállalati számítógépes rendszerismeret hardver, szoftver, rendszer szoftver, alkalmazói szoftverek.
Középfokú angol nyelvtudás.
Precizitás, pontosság.
Terhelhetőség.
Agilitás, innovatív gondolkodásmód.
Erős prezentációs készségek.Adatbázis kezelésben MS SQL, MySQL, tervezésben, komplex rendszertevek összeállításban szerzett releváns tapasztalat.
Java nyelv ismerete.
Self service BI megoldások használatában, építésében szerzett tapasztalat.