It Biztonsági Szakértő

Delta systems kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

IT biztonsági megoldások kapcsán végzett szakértői tevékenységRészvétel IT biztonsági sebezhetőségek kezelésében, alkalmazásfejlesztésekkel kapcsolatos biztonsági megoldások tervezésében, megvalósításában és testre szabásábanAjánlatok műszaki részének megírása és az értékesítés támogatásaÜgyfeleink információbiztonsági tudatosságának növeléseIT biztonsági projektek koordinálása a zökkenőmentes végrehajtás biztosításaSérülékenységek nyomon követése, érintettség vizsgálata, cselekvési tervek készítéseSérülékenységvizsgálatok előkészítése, tervezése, levezényléseSzakmai fejlődés és előrelépési lehetőség a vállalaton belülSzakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvételi lehetőség biztosított külföldön és belföldön egyarántÉrdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek, feladatokSzéleskörű tapasztalatszerzési lehetőségVersenyképes fizetésHome office lehetőségCéges gépjárműLegalább 5 éves gyakorlat IT biztonsági területen, lehetőség szerint nagyvállalati környezetben biztonsági architektúra, tűzfal, végpontvédelem, IPS/IDS, titkosítás, technológiai szabványok, SIEM, felhő biztonságMódszertanok és szoftverek ismeretePrecizitás, rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásÖnálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, proaktív személyiségÜgyfélközpontú, szolgáltatói hozzáállástTárgyalási képességAngol nyelv írásban és szóban egyarántFelsőfokú végzettség informatikai, műszakiCISA - Certified Information Systems AuditorCISM - Certified Information Security ManagerNagyvállalati tapasztalat