Soc Mérnök

Nisz nemzeti infokommunikációs szolgáltató zártkörűen működő részvénytársaság - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Támogatás nyújtása az incidenskezelésben résztvevő kollégák részére,IT biztonsági védelmi rendszerek széles körének üzemeltetése, felmerülő hibák kezelése,Új védelmi megoldások tesztelése, bevezetése,Változáskezeléshez, fejlesztéshez, teszteléshez kapcsolódó egyedi, komplex konfigurációs feladatok elvégzése,Fejlesztési, rendszerbevezetési, integrációs projektekben szakértői közreműködés, új megoldások bevezetésének műszaki támogatása,Külső szervezetekkel történő kapcsolattartás.Home office lehetősége vár,Minőségi szolgáltatást nyújtó szakmai közösség részese lehetsz,Komplex projektekben vehetsz részt,Az informatika és telekommunikáció élvonalbeli eszközeit alkalmazó professzionális munkahelyi környezet vár,Folyamatosan tanulhatsz, képezheted magad. Munkavégzés helye:
14. kerület, Róna utca 54-56. Önéletrajzodat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.Felsőfokú szakirányú informatikai, számítástechnikai végzettséget szereztél,Legalább 3 év IT biztonsági védelmi rendszerek üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalatod van,Programozási alapismeretekkel rendelkezel elsősorban script nyelvek,Ismered a támadási technikákat és képes vagy lefordítani ezeket az IT biztonsági védelmi rendszerek nyelvére,Alapos hálózati ismereteid is vannak,Ismered az alapvető biztonsági szoftverek működését, azok beállítását elsősorban vírusvédelem, SIEM rendszerek, végpontvédelmi és hálózati felügyeleti rendszerek, adatszivárgás elleni szoftverek,Windows/Linux operációs rendszer, alkalmazáskezelők, web- és alkalmazásszerverek naplózási képességeinek alapos ismerete, a naplóbejegyzések értelmezése nem okoz problémát,Megérted az angol nyelven írott szakmai szövegeket, és szükség esetén képes vagy angol nyelven társalogni szakmai kérdésekről,Jó az elemző- és problémamegoldó készséggel rendelkezel,Nyitott vagy új ismeretek elsajátítására.IT üzemeltetési területen szerzett tapasztalat,Az alapvető biztonsági szoftverek működésének beállítása,Hazai és nemzetközi szakirányú vizsgák pl.:
CEH, OSCP, CCNA, gyártói minősítések,Felhő technológia biztonsági megoldásainak ismerete.

Jelentkezzen most a következőre:
Soc Mérnök