It Auditor

Erste bank hungary zrt. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

IT auditor szerepkörben tapasztalatot szerezhetsz egy komplex IT infrastruktúrával rendelkező nemzetközi bank kockázatainak felmérésében, elemzésében, az azonosított problémák kommunikálásában. Munkáddal közvetlenül hozzájárulhatsz a pénzintézet eredményes működéséhez és a kockázatokkal arányos kontroll környezet kialakításához.
Szereped lehet egy digitalizációban élen járó bank biztonságos és hatékony működésében. Megismerheted ennek az átalakulásnak az üzleti- és IT oldalát, együttműködhetsz az ebben résztvevő belső és külső szakértőkkel és a menedzsmenttel.
Az auditokat önállóan vagy csapatban, az audit menedzser támogatásával hajthatod végre. A vizsgált témák nagyon sokszínűek és kihívást rejtenek a folyamatosan változó környezet és megoldások révén. Ilyen témák például a kiberbiztonság, felhő alapú szolgáltatások, mesterséges intelligencia, biztonságos üzemeltetés, incidens kezelés, üzletmenet folytonosság stb.
Részt vehetsz az Erste Group Belső Ellenőrzésével közösen végzett vizsgálatokban, vagy egyéb nemzetközi auditokban, és az audit módszertan fejlesztésében. Utóbbira példa a robotizáció, adatelemzési technikák, vagy a beszállítói kockázatok kezelése.Az Erste Bank Belső Ellenőrzése 2023-ban elnyerte az Innovatív Csapat díjat, amelyet a Belső Ellenőrök Magyarországi szervezete ítélt oda.
Támogatjuk a hibrid, részben otthoni munkavégzést, ehhez a szükséges eszközöket biztosítjuk számodra céges laptop, céges SIM kártya;
Segítjük a beilleszkedésedet, hogy minden, számodra szükséges információ a rendelkezésedre álljon;
A betanulási folyamat során kollégáink és vezetőink segítenek Téged, hogy megismerhesd bankunkat és folyamatainkat;
Egy összetartó IT audit csapat tagja lehetsz, ahol lehetőséged van szakmailag fejlődni és az ismereteidet megosztani más auditorokkal;
Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettséged van;

Banki informatikaiterületen, informatikai biztonsági területen, informatikai audit területen vagy ezek határterületein rendelkezel legalább 2 éves tapasztalattal;
Szeretsz önállóan dolgozni, célorientált és határozott vagy;
Angol nyelvtudásod minimum aktív középfokú - mind szóban, mind írásban aktív;
Jó elemző és problémamegoldó képességgel rendelkezel, a feltárt kockázatokra pragmatikus javaslatokat tudsz tenni és hatékonyan tudsz közvetíteni az érintettek között;
Jó a kommunikációs készséged, tudod kezelni a konfliktushelyzeteket;
Kommunikációdban képes vagy komplex problémák tömör megjelenítésére és üzleti hatásának bemutatására olyan módon, hogy a technikai fogalmak a nem technikai közönség számára is érthetővé váljanak;
Előnynek számít, harendelkezel informatikai audit vagy egyéb releváns minősítéssel pl. CISA, CISSP, CIA stb., vagy legalább célod ennek megszerzése, amit támogatunk.

Jelentkezzen most a következőre:
It Auditor