Junior It Auditor

Global protect hungary kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A munkakör magában foglalja ügyfeleink IT rendszereinek alapos áttekintését és auditálását a biztonsági irányelvek és szabványok szerint, illetve szoros együttműködést igényel a senior auditorokkal a sebezhetőségek azonosításában, a kockázatok értékelésében és a biztonsági stratégiák kidolgozásában. Kritikus IT rendszerek felmérése és az ütemezett auditok elvégzése a meghatározott irányelvek alapjánMegállapítások dokumentálása és részletes ajánlásokat tartalmazó auditjelentések készítéseEgyüttműködés az IT csapatokkal a rendszerkonfigurációk és működés megértése érdekébenSegítségnyújtás a biztonsági megoldások implementálásában és a szabályzatok módosításábanNaprakész tudás fenntartása a legújabb biztonsági fenyegetésekkel és ellenintézkedésekkel kapcsolatbanLegkorszerű eszközökkel fogsz dolgozni, jellemzően Apple termékekkel, macBook, iPhone, iPad stb. amik 2 év után dolgozói vásárlás keretében jelképes összegért a tieid lehetnekKülönböző iparágak működésébe nyerhetsz betekintéstSzéleskörű technológiai ismeretekre tehetsz szert, de emellett a soft skilljeidet is fejleszthetedSenior kollégák több évtizedes tapasztalataival bővítheted a tudásodTámogatjuk a hazai és külföldi konferenciákon való részvételtPartnerek vagyunk különböző tréningek és szakmai vizsgák megszerzésében isHosszútávú együttműködésTámogató munkakörnyezetKiemelt bérezés és juttatási csomagFelsőfokú végzettség informatikai, gazdaságinformatikai, közgazdasági szakirányonErős analitikai és problémamegoldó képességekKiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyarul és angolulCsapatban és önállóan is hatékony munkavégzés képességeFogékonyság új technológiák megismerésére és elsajátításáraKorábbi tapasztalat hasonló munkakörben