Információvédelmi Koordinátor It Security Coordinator

Groupama biztosító zrt. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

BCM feladatok ellátása, beleértve az üzleti hatáselemzések BIA aktualizálását, a Biztosító üzletmenet folytonossági terveinek BCP éves felülvizsgálatát és azok tesztelésének koordinációját, lebonyolítását.IT katasztrófa elhárítással kapcsolatos DR tesztelések dokumentációnak minőségbiztosítása és a különböző tesztelések koordinációs feladatai.Változásmenedzsment részeként BCM érintettség meghatározása és szükséges akciók kidolgozása, illetve azok koordinálása.Tapasztalataid függvényében fontos szereped lesz majd a biztonsági terület egyéb feladataiban, projektjeiben, biztonságtudatossági kampányaiban is, amelyekkel fejlesztjük a Biztosító IT biztonságát, kontroll környezetét, például:
Biztonságtudatossági és egyéb programok megvalósítása,kockázatmenedzsmentet, IT biztonsági incidensmenedzsmentet érintő folyamatfejlesztések,üzleti, vagy központi rendszerek bevezetése kapcsán biztonsági témák képviselete, IT biztonsági,követelményrendszer kidolgozásában való részvétel,a biztonsági területi szabályozások frissítésének koordinációja.Mi hiszünk abban, hogy a Groupama nem csak munkahely, hanem egy közösség,nálunk egy dinamikus és izgalmas szakterület tagjává válhatsz,tapasztalt IT security-s kollégáktól tanulhatsz, beleláthatsz a teljes security működésébe,családbarát és jó hangulatú csapatban dolgozhatsz,lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére,figyelünk a mentális és fizikai egészséged megtartására egészségprogramok, támogatások, előadások, rendszeres gyümölcsnap,a Városliget melletti irodánk könnyen megközelíthető:
előttünk áll meg az 1-es villamos, de ha bicajjal vagy motorral jössz, használhatod a fedett tárolónkat, a távolsági közlekedést pedig 100%-ban finanszírozzuk.Szereztél már IT biztonsági területen legalább 2 év tapasztalatot,van már BCM munkatapasztalatod, magabiztos vagy az alábbi témákban:
BIA, BCP, DRP,biztosan ismered az alábbi kifejezéseket és tudod, hogy milyen IT vagy IT biztonsági folyamatokat érintenek:
kontrollkörnyezet fejlesztés / értékelés, kockázatmenedzsment, jogosultságmenedzsment, változásmenedzsment, sérülékenységvizsgálat, naplóelemzés, DLP, incidensmenedzsment magasabb szintű ismeret az elvárt, nem követelmény a mélyebb technológiai tudás,jó az írásbeli és szóbeli kommunikációd,nem riadsz meg az önálló felelősségektől, precizitás jellemez és igényes vagy a munkádra,proaktív a hozzáállásod, keresed az újabb lehetőségeket,kifejezetten jó koordinációs készségekkel rendelkezel.Pénzintézeti IT biztonsági tapasztalattal rendelkezel,mélyebb BCM koordinációs tapasztalataid vannak,mélyebb IT biztonsági ismereteid, tapasztalataid vannak,van IT auditori vagy IT audit koordinációs tapasztalatod,rendelkezel valamilyen releváns tanúsítvánnyal, mint pl. ISO27001, ISO 22301, CRISC, CISM, CISA.