Irodavezető Asszisztens

Stone energy kft. - Miskolc
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

- bejelentésekhez szükséges anyagok összeállítása könyvelő részére- jelenléti ívek ellenőrzése- beérkező és kimenő levelek iktatása- orvosi alkalmassági vizsgálatok, tűz- és munkavédelmi oktatások szervezése, munkavédelmi dokumentáció összeállítása- nyilvántartások vezetése- szerződésállomány nyilvántartása, szerződések előkészítése, határidők betartása- kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal- teljesítésigazolások kiállítása- vevői és szállítói számlák nyilvántartása- projektek lezárásához szükséges dokumentumok összeállítása- könyveléshez szükséges anyagok összeállítása, továbbítása a könyvelés felé - könnyen megközelíthető iroda- korrekt bérezés- családias hangulat, kis létszámú csapat- gyors döntési folyamatok- felsőfokú végzettség- irodavezetői tapasztalat- szervezőkészség, problémamegoldókészség- terhelhetőség- rugalmasság és priorizálási képesség- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek- építőiparban szerzett tapasztalat- miskolci lakhely