Irodai Munkatárs

Imre ügyvédi iroda - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Telefonhívások fogadása, ügyfelekkel egyeztetések lebonyolítása;
Ügyfelek személyes fogadása és kiszolgálása;
E-mailek kezelése, válaszok koordinálása;
Perfekt, gyors – helyesírási szabályoknak megfelelő – gépelés;
Sablonlevelek önálló megszerkesztése, beadványok előkészítése elektronikus aláírásra;
Iratok elektronikus és papír alapú kezelése, digitalizálása, irattári nyilvántartása;
Postai küldemények ügyintézése;
Iroda működéséhez szükséges irodatechnikai és reprezentációs készletek nyilvántartása, megrendelése;
Tárgyalófoglalások koordinálása, tárgyalótermek előkészítése, napközbeni felügyelete;
Modern, munkavállalóbarát munkakörnyezettöbb, mint 20 fős fiatalos kollektívacéges laptop, mobiltelefonreális jövedelemhosszú távú, stabil munkahelySzakmai elvárások:
Legalább középfokú végzettségMS Office programok magabiztos ismeretewebes felületkezelés böngészők, cégkapu, levelező rendszerek felhasználószintű ismeretejó kommunikációs, koordinációs készségmobilkommunikációs eszközök, gépek okostelefon, tablet, számítástechnikai eszközök, irodai gépek magabiztos használataSzemélyes elvárások:
Pozitív, kedves, megbízható személyiségjó fogalmazókészségtisztelettudó kommunikáció és stílusproaktív gondolkodásmódlelkiismeretes, precíz munkavégzéshasonló munkakörben szerzett jogi/pénzügyi munkatapasztalatangol vagy német nyelv legalább alapszintű ismerete