Irodai Recepciós Munkatárs

Wallis autókölcsönző kft. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfelek és vendégek fogadása, eligazítása, valamint informálásaBeérkező telefonhívások kezelésePostai ügyintézés, futárcégekkel való kapcsolattartásA kollégák és a HR vezető munkájának napi szintű támogatásaTárgyalók bekészítése megbeszélésekreParkolóhelyek nyilvántartása, foglalások kezeléseYettel előfizetéssel kapcsolatos ügyintézésIT eszközleltár kezelésEszközbeszerzések koordinációja, eszközkezelés laptop, mobiltelefonIrodai és munkajólléti programokhoz kapcsolódó megrendelések kezelése irodaszer, gyümölcsAdminisztratív feladatok ellátása fénymásolás, szkennelés, iktatásSzerződések iktatása, kezelése, nyilvántartásaEgyéb ad-hoc jellegű irodai feladatok ellátásaVersenyképes bérezésCafetéria Szép kártyánStabil munkahely, hosszútávú munkalehetőséggelIngyenes sportolási lehetőségekIngyenes irodai masszázsKutyabarát irodai környezetSzületésnapi köszöntésekIngyenes autóbérlés és egyéb cégcsoporton belüli kedvezményekMunkavégzés helye/munkaidő:
1033 Budapest/Heti 40 óra/munkaidő:
9:
00-17:
30Legalább középfokú végzettségKözépfokú angol nyelvtudásFelhasználói szintű informatikai ismeretek, magabiztos Excel tudássalJó kommunikációs és problémamegoldó képességÖnálló, felelősségteljes, precíz munkavégzésMinimum 1 év irodai környezetben szerzett recepciós munkatapasztalatIgényes, ápolt megjelenésOffice dresscode sötét nadrág, fehér blúz