Területi Irodai Munkatárs

Hajdú-bihar vármegyei kereskedelmi és iparkamara - Hajdú-Bihar
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás az irodához tartozó településeken működő kamarai tagokkalkapcsolattartás a többi kamarai szervezeti egységgel, helyi önkormányzatokkal és egyéb hatósági feladatot ellátó szervezettela területi szervezeti munka, rendezvények szervezéseSzéchenyi Kártya ügyintézésegyéb irodai ügyintézés, adminisztráció, pénztárkezelés, pénzügyi program használataA munkaviszony időtartama:
határozatlan idejű munkaviszonyFoglalkoztatás jellege:
teljes munkaidősMunkavégzés helye:
PüspökladányA pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
Szakmai önéletrajz, motivációs levél, egyetemi / főiskolai, és egyéb szakképzettséget tanúsító okiratok másolata, nyelvvizsga bizonyítvány/ok másolataKérjük, adja meg:
bruttó fizetési igényétKérjük, jelölje meg:
mely időponttól tudná betölteni a pozíciótfelsőfokú végzettség,elsősorban pénzügyi, gazdasági területenkorábbi, releváns szakmai tapasztalat pénzügyi területen vagy rendezvényszervezésbenönálló, pontos, precíz munkavégzés, problémamegoldó készségrendszerszemléletű gondolkodásmód, agilis személyiség, jó kommunikációs készségmagabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek kiemelten:
Excel, Wordsaját személygépkocsi „B”- kategóriás vezetői engedély és minimum 3 éves vezetési gyakorlatOKJ – pénzügyi és számviteli ügyintéző végzettségmérlegképes könyvelő végzettségpüspökladányi lakóhelyrendezvényszervezésben való jártasságangolnyelv-ismeret