Ingatlan Értékesítő

Worklife hungary - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Budai ingatlanközvetítő iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ (alkalmazotti jogviszonyban)
Minimum érettségizett, jó kommunikációs készséggel rendelkező, felelősségteljes kollégákat keresünk hosszú távra, ingatlanok értékesítésére.
Bejelentett, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, fix fizetéssel + jutalékkal, modern irodai környezetben.
Ha szeretnél egy fiatal, lendületes csapat tagja lenni, ahol a modern technika találkozik a lelkes kollégákkal, akkor csatlakozz hozzánk!
Várjuk jelentkezésed!
Munkatársaink számára biztosítjuk:
Nettó 250.000 Ft bejelentett fix fizetésen felül jutalékot és bónuszt (ami minimum 200.000-felső határ nincs)
Az informatikai és információs eszközöket (számítógép, tablet, telefon)
A teljes körű irodai hátteret (központi, könnyen megközelíthető irodák kiemelkedő felszereltséggel)
A marketing támogatást az ingatlan portfóliódhoz (online megjelenések és a piacon egyedülálló nyomtatott hirdetések)
A térítésmentes, belső oktatási és fejlődési rendszert
Komoly tapasztalattal rendelkező mentort, aki alaposan felkészít, hogy magabiztosan tárgyalhass
Rendszeres itthoni és külföldi szakmai rendezvények
A lehetőséget akár saját iroda nyitására
+1 szabadnapot a születésnapodon, hogy a családoddal ünnepelhess!
Feladataid:
Új és használt ingatlanok felkutatása és értékesítése
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Tanácsadás
Adásvételi szerződések előkészítése
Adminisztráció
Az álláshoz tartozó elvárások:
Legyen minimum érettségid, szeress emberekkel dolgozni, légy kitartó és sikerorientált!
Munkavégzés helye:
1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 10/b
Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a "
gombra kattintva.