Ingatlan Értékesítő (Alkalmazotti Jogviszonyban)

Worklife hungary kft. - Budapest
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Budai ingatlanközvetítő iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ (alkalmazotti jogviszonyban)
Elvárások:
Minimum érettségizett, jó kommunikációs készséggel rendelkező, felelősségteljes kollégákat keresünk hosszú távra, ingatlanok értékesítésére., ,
Amit kínálnak:

Bejelentett, teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony, fix fizetéssel + jutalékkal, modern irodai környezetben., ,
Ha szeretnél egy fiatal, lendületes csapat tagja lenni, ahol a modern technika találkozik a lelkes kollégákkal, akkor csatlakozz hozzánk!,, Várjuk jelentkezésed!, ,
Munkatársaink számára biztosítjuk:
Nettó 250.000 Ft bejelentett fix fizetésen felül jutalékot és bónuszt (ami minimum 200.000-felső határ nincs),
Az informatikai és információs eszközöket (számítógép, tablet, telefon),
A teljes körű irodai hátteret (központi, könnyen megközelíthető irodák kiemelkedő felszereltséggel),
A marketing támogatást az ingatlan portfóliódhoz (online megjelenések és a piacon egyedülálló nyomtatott hirdetések),
A térítésmentes, belső oktatási és fejlődési rendszert,
Komoly tapasztalattal rendelkező mentort, aki alaposan felkészít, hogy magabiztosan tárgyalhass,
Rendszeres itthoni és külföldi szakmai rendezvények,
A lehetőséget akár saját iroda nyitására,
+1 szabadnapot a születésnapodon, hogy a családoddal ünnepelhess!
Feladatok:
Új és használt ingatlanok felkutatása és értékesítése,
Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
Tanácsadás,
Adásvételi szerződések előkészítése,
Adminisztráció, ,
Az álláshoz tartozó elvárások:
, Legyen minimum érettségid, szeress emberekkel dolgozni, légy kitartó és sikerorientált!, ,
Állás, munka területe(i):
, Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Értékesítés, Kereskedelem, Ingatlanértékesítő, Területi képviselő
Munkavégzés helye:
Budapest
Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "
gombra kattintva!