Ingatlan Értékesítő | Értékesítési Vezető

Active invest ingatlanforgalmazó kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

KATA nálunk tovább él!alapismeretek megszerzése után tapasztalt mentorral belevágsz 15. 000.000.000 értékű üzleteink egyikébeprofi értékesítővé, ingatlan befektetővé válsz, megváltozik az életed, munka helyett tudásod kamatozikmódszerünkkel korlátlanul fejlődsz odafigyelésed és szorgalmad eredményekéntszabadon gazdálkodhatsz időddelolyan kapcsolatrendszert építhetsz ki, ami egy életen át komoly egzisztenciát biztosít számodraidővel tudásodat, tapasztalatodat mentorként és vezetőként adhatod tovább, ezzel bővítve tevékenységedúj és használt ingatlanok és kapcsolódó termékek értékesítéseügyfél kezelés, igények felmérése, tanácsadás, ajánlatok, adás-vételi szerződések előkészítése, kapcsolódó adminisztrációkomoly technikai és szakmai háttér, képzési és mentor rendszer, szakmai és önismereti fejlődés, vezetőképző program azok számára, akik ez iránt érdeklődnekaktivitás és karrierszintekhez igazodó, jövedelem fix+bónuszváltozatos munkavégzés, szabadság, segítő, baráti csapatcéges telefon, homeoffice lehetőség, akár digitális nomádként is élheted ezt az életettanulás, tapasztalás során profi értékesítővé, ingatlan befektetővé válsz, megváltozik az életed, munka helyett tudásod kamatozikfolyamatosan épülő karrier, korlátlan mértékben tudsz fejlődni komoly odafigyelésed, szorgalmad eredményekéntszabadon gazdálkodhatsz időddelolyan kapcsolatrendszert építhetsz ki, ami egy életen át komoly egzisztenciát biztosít számodraidővel tudásodat, tapasztalatodat mentorként és vezetőként adhatod tovább, ezzel bővítve tevékenységededdigi szakmai előmenetel bemutatásapozitív, problémamegoldó eredményorientált attitűdhatározottság, jó kommunikációs készségLegalább középfokú végzettség érettségijó emberismeret, empátiakitartás, szorgalomügyfélorientált gondolkodás értékesítésben, irányításban szerzett tapasztalat és elért eredménynyelvtudáskapcsolatrendszer, nyitott kapcsolatépítő attitűd