Hr Ügyfélszolgálati Munkatárs

Mol gbs magyarország kft. - Borsod-Abauj Zemplen County
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Fogadni és megválaszolni a munkavállalóktól érkező megkereséseket személyesen, telefonon vagy e-mailben.Tájékoztatást nyújtani a munkavállalókat érintő juttatásokról, kedvezményekről, HR szabályzatokról, munkajogi és egyéb jogszabályokról.Igazolásokat kiállítani a munkavállalók kérésére a SAP HR2 rendszerben nyilvántartott adatok alapján.Külső vagy belső ügyfelektől, valamint a munkavállalóktól beérkező dokumentumokat iktatni a SAP HR4U rendszerben és továbbítani az érintett szakterület felé.A beérkezett dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzését elvégezni, szükség esetén hiánypótlást kezdeményezni.Módosítani a munkavállalóktól érkező személyi adatváltozásokat a SAP HR2 rendszerében.Ellenőrizni a munkavállalók által az Önkiszolgáló Rendszerben kezdeményezett módosítások hitelességét és aktiválni azokat.Kiemelten kezelni a HR Ügyfélszolgálathoz érkező reklamációkat, szükség esetén továbbítani a szakterület ügyéntézője felé és határidőre választ adni az ügy felvetőjének.Valamennyi dokumentumot, megkeresést és tájékoztatást a SAP HR4U rendszerében iktatni és nyomon követni, a szabályoknak megfelelően a jegyeket kezelni.Aktívan részt venni az ügyfélszolgálati folyamatok kialakításában és hatékonnyá tételében.Multinacionális munkakörnyezetMunkába járás támogatásaJavadalmazási csomagunk:
Cafeteria, Élet- és balesetbiztosítás, EgészségbiztosításDolgozói kedvezményekSzakmai kihívások és fejlődési lehetőségekKözépfokú végzettségAngol nyelv magabiztos használata szóban és írásbanMagasfokú stressztűrés és konfliktuskezelésKiváló kommunikációs és problémamegoldó készségMS Office Word, Excel, Outlook felhasználói ismereteÜgyfélszolgálati vagy HR területen szerzett munkatapasztalatSAP HR rendszer ismerete