Ügyfélszolgálati Munkatárs

Mol gbs magyarország kft. - Százhalombatta
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A MOL GBS Magyarország Kft.
HR ügyfélszolgálati munkatársat
Keres teljes munkaidőben százhalombattai munkavégzéssel.
ÚJ MUNKATÁRSUNK FELADATAI LESZNEK:
Fogadni és megválaszolni a munkavállalóktól érkező megkereséseket személyesen, telefonon vagy e-mailben.
Tájékoztatást nyújtani a munkavállalókat érintő juttatásokról, kedvezményekről, HR szabályzatokról, munkajogi és egyéb jogszabályokról.
Igazolásokat kiállítani a munkavállalók kérésére a SAP HR2 rendszerben nyilvántartott adatok alapján.
Külső vagy belső ügyfelektől, valamint a munkavállalóktól beérkező dokumentumokat iktatni a SAP HR4U rendszerben és továbbítani az érintett szakterület felé.
A beérkezett dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzését elvégezni, szükség esetén hiánypótlást kezdeményezni.
Módosítani a munkavállalóktól érkező személyi adatváltozásokat a SAP HR2 rendszerében.
Ellenőrizni a munkavállalók által az Önkiszolgáló Rendszerben kezdeményezett módosítások hitelességét és aktiválni azokat.
Kiemelten kezelni a HR Ügyfélszolgálathoz érkező reklamációkat, szükség esetén továbbítani a szakterület ügyéntézője felé és határidőre választ adni az ügy felvetőjének.
Valamennyi dokumentumot, megkeresést és tájékoztatást a SAP HR4U rendszerében iktatni és nyomon követni, a szabályoknak megfelelően a jegyeket kezelni.
Aktívan részt venni az ügyfélszolgálati folyamatok kialakításában és hatékonnyá tételében.
ELVÁRÁSAINK:
Középfokú végzettség
Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban
Magasfokú stressztűrés és konfliktuskezelés
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
MS Office (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete
ELŐNYT JELENT:
Ügyfélszolgálati vagy HR területen szerzett munkatapasztalat
SAP HR rendszer ismerete
AMIT KÍNÁLUNK:
Multinacionális munkakörnyezet
Munkába járás támogatása
Javadalmazási csomagunk:
Cafeteria, Élet- és balesetbiztosítás, Egészségbiztosítás, Lojalitási juttatás
Dolgozói kedvezmények
Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a MOL Állásportálján keresztül (www.Mol.Hu), kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt.