Hr Személyügyi Munkatárs

Mvm services zrt. - Budapest
új ajánlat (01/07/2024)

munkaköri leírás

Személyügyi dokumentumok pl.:
munkaszerződés, munkáltatói tájékoztató, stb. határidőre történő elkészítése és aláíratása a munkáltatói jogkör gyakorlójával és a munkavállalóval
Részvétel a beléptetési folyamatban, új belépők fogadása
Adattisztításban való közreműködés és ellenőrzés, személyügyi irattár kezelése
Személyügyi tevékenység során felmerülő rendszeres és ad hoc adatszolgáltatások, kimutatások előkészítése
Egészségügyi alkalmassági vizsgálatok beutalóinak elkészítése, támogatás a vizsgálati időpontok foglalásában
Egyéb, nem munkaviszonyban foglalkoztatott személyek pl.:
kölcsönzött munkavállaló, megbízási szerződés, stb. dokumentumainak kezelése
Rendszeres kapcsolattartás az adott szervezet HR partnereivelversenyképes bér és széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag cafeteria
Korszerű környezetben egy többgenerációs, támogató és jó hangulatú munkaközösség
Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnálfelsőfokú szakirányú végzettség
Minimum 1 év releváns tapasztalat személyügyi/munkaügyi/generalista
SAP HCM HR modul és MS Office magabiztos felhasználói szintű ismerete
Kölcsönzötti jogviszonyban történő munkavégzés vállalása
Proaktivitás, önállóság
Alapos és kitartó munkavégzésnagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat