Humánpolitikai Szakreferens

Közbeszerzési és ellátási főigazgatóság kef - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Munkatársak belépésével és kilépésével kapcsolatos feladatokmunkaügyi okiratok elkészítése kinevezés, kinevezés módosítás, jogviszony megszüntető okiratok stb.Okiratminták, tájékoztatók készítése, aktualizálása;
Személyi anyagok közalkalmazotti nyilvántartások kezelése;
Adatszolgáltatások, statisztikák, jelentések készítése a nyilvántartások alapján;
Személyügyi és munkaügyiadatok rögzítése KIRA;
Szabadságok, jubileumi jutalom megállapítása;
Fizetés nélküli szabadsággal kapcsolatos döntés-előkészítés;
Munkáltatói igazolások készítése;
Belső munkaügyi szabályzók monitorozása, javaslattétel azok módosításával összefüggésben;
Helyettesítő jelleggel egyes létszámgazdálkodással összefüggő pld. állománytábla vezetése feladatok ellátása;
A felsoroltakon túl felmerülő humánpolitikai feladatok ellátása.Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény Kjt., az 51/2016. XII.13. NGM rendelet, valamint a Főigazgatóságnál hatályban lévő kollektív szerződés és a KEF szabályzataiban rögzített rendelkezések az irányadók.Felsőfokú szakirányú végzettség hr/munkaügy,Humánpolitikai területen szerzett legalább 3 év tapasztalat,Kiemelkedő szintű MS Office irodai alkalmazások ismeret,E-személyi igazolvány megléte,Magyar állampolgárság,Büntetlen előélet. Elvárt kompetenciák:
Jó szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség,Rendszerszemléletű és folyamatszemléletű gondolkodás,Csapatmunkában való hatékony részvétel,Megbízhatóság, precizitás, pontosság,Proaktivitás,Fokozott terhelhetőség.KIRA rendszer felhasználói szintű ismerete,Közigazgatásban szerzett jártasság és tapasztalat.