Hr Site Manager

Dp world logistics hungary kft - Debrecen
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Aktívan közreműködika különböző HR projektekben pl. folyamatfejlesztések, szervezetfejlesztésekAktívan részt vesza kiválasztási folyamatokbanNyomon követiés fejlesztia teljes munkavállalói életutat, beleértve a toborzástól a munkaviszony megszűnéséig tartó időtartamotMegbízható tanácsokat ada munkatársaknak és vezetőségnek a HR területénÖtleteivel segíti a HR stratégia megalkotásában és kivitelezésében a HR igazgatótÚj HR folyamatok kialakításában veszrészt, és folyamatosan már a meglévők javításán és optimalizálásán dolgozikRendszeres és ad hoc riportokat készít a vezetőknekA felmerülő feladatokat és kihívásokat azonnal kezeliAvezetők proaktív partnereként működikEgyüttműködika HR más szakterületeivel adminisztráció, munkajog, javadalmazás, employer branding, működtetia közös folyamatokat pl. munkakör értékelés, munkaügyi adminisztrációFőiskolai vagy egyetemi diplomaMinimum 5 év releváns, HR területhez kapcsolódó szakmai tapasztalatBetanulás vállalása másik telephelyenNagyszámú toborzásban szerzett tapasztalatStratégiai gondolkodásmódÜgyfélközpontú, rugalmas működésKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességTárgyalóképes aktív angol nyelvtudásKorszerű HR rendszerek ismerete, projekt management ismeretekB kategóriás jogosítványHelyi munkaerőpiaci ismeretAlapos munkajogi ismeretekMunka Törvénykönyve alapos ismereteNémet nyelvtudás