Hr Munkatárs

Stravaco kft. - Szeged
új ajánlat (29/06/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok, munkák:
Bérszámfejtések elkészítése, adminisztrációjaMunkaviszony létesítésével, megszüntetésével, módosításával kapcsolatos dokumentációk elkészítése, teljeskörű ügyintézésMunkaügyi iratanyagok, adatbázisoknaprakész kezelése, nyilvántartásaFoglalkozás-egészségügyi vizsgálatok koordinálása, adminisztrálásaBelső COACH-ingFolyamatos együttműködés a vezetőséggel stratégiai és operatív HR kérdésekbenKapcsolattartás a munkatársakkal, társosztályokkalToborzási feladatok elvégzése álláshirdetések készítése, új kollegák felvétele, integrálása a vállalati környezetbeMiért érdemes nálunk dolgoznod?Stabil munkahely vagyunk, folyamatosan fejlődünkMert kiemelkedő juttatási csomagot biztosítunk kollégáinknak laptop, telefonElhivatott, lendületes, összetartó csapat vagyunkHosszú távra keresünk új kollégátHasonló munkakörben szerzett tapasztalatRátermett, kommunikatív személyiségLendület, gyorsaság, önálló munkavégzésRLB-60 program ismeretePszichológia és coaching végzettség.Stabil munka- és társadalombiztosítási jogi ismeretek.