Hr Menedzser

Textrade kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Tervek és programok készítése meglévő munkaerő megőrzésére, toborzási-kiválasztási feladatok kialakítása, ellátásában való részvétel, Munkavállalói kapcsolatok kezelése, munkavállalói szükségletekről való gondoskodás, A vállalat humánpolitikai tevékenységének, személyzeti munkájának megtervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése, Az emberi erőforrásokkal való gazdálkodás tervezése, szervezése, irányítása, koordinálása és ellenőrzése, az üzleti tervhez illeszkedő emberi-erőforrásfejlesztés humán stratégia kidolgozása és megvalósítása, Programok kidolgozása az emberi-erőforrással való gazdálkodásra, a munka megszervezésére, a munkakapcsolatok kezelésére, a bér- és jövedelemgazdálkodásra. Döntéstámogató anyagok előkészítése, Tervek és programok készítése a dolgozók ismereteinek továbbfejlesztésére, képzésére, átképzésére, Részvétel kollektív tárgyalásokon, alkukban és szerződéskötésekben, Munka- és egészségvédelmi programok felügyelete, A gazdasági szervezet érdekeltségi rendszerének és a munkavállalók egyéb ösztönzési formáinak kialakítása, Szervezeti egységének vezetése és annak tevékenységére vonatkozóan az egységes szakmai elvek meghatározása. Napi operatív HR folyamatok kézbentartása, irányítása, hogy az egész telephely napi tevékenységei zökkenőmentesen működjenek, Képviselet a gazdasági szervezet más részlegei és külső szervezetek előtt a munkaerő-közvetítő irodákkal, munkaerő-kölcsönző irodákkal, képző és átképző intézményekkel, Költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának a biztosítása, Vezetői információs rendszerek fejlesztésének és megvalósításának felügyelete, A munkavállalók jogaival, egészségével, biztonságával, egyenlő lehetőségeivel és egyéb ügyeivel kapcsolatos szabványok és törvények betartásának biztosítása. Felsőfokú végzettség, Minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat, Toborzás- kiválasztásban szerzett jártasság, Magabiztos, felhasználói szintű MS Office ismeret kiemelten Excel, Jó kommunikációs kézség, Naprakész munkajogi ismeretek. Angol nyelvtudás.