Hr Manager

Modell & hobby kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Beléptetés, tájékoztatás.Kiléptetés.Érdekegyeztetések.Kompetencia-értékelés.Szabadságtervezés, kezelés.Munkatársi kérdőívek elkészítése, kiértékelése, elemzése, bemutatása.Vezetői tevékenységprofil kérdőívek elkészítése, értékelése.Munkatársi bérek nyomon követesé bérstratégia tervezése.Munkaszerződések, munkaköri leírások készítése, módosítása.Egyéb cégszintű szabályozások Company Policies készítése, kezelése.Munkaüggyel összefüggő szerződések elkészítése, megszüntetése. pld:
megbízási szerződések, tanulmányi szerződések stb.Álláspályázatok írása,Pályázatok elhelyezése az álláskereső portálokon.Beérkező pályázatok CV-k szűrése, továbbítása.Interjúk egyeztetése, szervezése, lebonyolítása.Munkaerő kiválasztása. folyamatos munkaerő biztosítása.Munkajogi egyeztetések.A Modell &
Hobby Kft. csapatába közel 130 munkatárs tartozik, akik több webáruházat is működtetnek, köztük az ország legnagyobb gyerekjáték webáruházát, a JátékNet-et, mellyel minden évben számos rangos szakmai díjjal értékelik a munkánkat. A gyermekjáték kereskedelem területén a B2B, B2C szektorban is jelen vagyunk, illetve a távirányítású modellek, makettek értékesítésével is foglalkozunk az üzletünkben.Magyarországra és Romániába értékesítünk, tervünkben van, hogy további országokban terjeszkedjünkA csapatunk tagjai azt az elvet vallják, hogy nem a munkaórák száma a lényeg, hanem az elvégzett munka hatékonysága, így a karácsonyi nagy csúcsidőszakban is mindenki arra törekszik, hogy mindent megtegyenek azért, hogy minden kisgyermek megkaphassa a fa alá az ajándékát.A munkatársaink megbecsülése mellett, fontos számunkra, hogy a megbeszélt időpontban a munkatársunk bankszámlájára érkezzen meg a munkabére, az elvégzett munkája ellenértékeként.A Cégünk folyamatos fejlődése mindennapi kihívások elé állít bennünket, így a Hr. területen is változatos a munka, mely munka folyamatos fejlődésre ad lehetőséget, illetve új kihívások elé állítja munkatársainkat, vezetőinket.Alapos és pontos, percíz vagy a munkádban.Jó csapatjátékos vagy, de szeretsz egyedül is dolgozni.Tudod tartani a határidőket.Szeretsz kommunikálni szóban és írásban is.Magas a problémamegoldó képességed.Nagy az empátiád, másokkal szemben.Hr. területen szerzett végzettségKKV-nél szerzett HR-es tapasztalatokSzámítógép kezelői ismeretek. Excel – Word – Internet böngészőkB kategóriás jogosítvány.

Jelentkezzen most a következőre:
Hr Manager