Hr Manager

Randstad hungary kft. - Szántód
új ajánlat (29/04/2024)

munkaköri leírás

Balaton környéki, családi/resort szállodai Partnerünk csapatába keressük új HR Manager kollégáját, aki határozott személyiséggel és üzleti szemlélettel tudja támogatni a szálloda mindennapi életét.
Amennyiben a szállodai légkör szerelmese vagy, több év HR területen szerzett tapasztalattal rendelkezel és folyékonyan beszélsz angolul, várjuk jelentkezésed!
‘First point of contact’ a szálloda dolgozói és a külsős partnerek, beszállítók számára (könyvelés, bérszámfejtés)
Teljes toborzás-kiválasztási stratégia és folyamat menedzselése, onboarding &
offboarding
Bérszámfejtés előkészítése
HR asszisztens munkájának monitorozása
HR szabályzatok folyamatos frissítése és kommunikációja a munkvállalók számára
Szakmai vezetők támogatása és edukálása HR kérdéskörökben (munkajog, beosztások, juttatások, bérszámfejtési kérdések, stb.)
Szálloda irányelveinek, standardjainak kommunikációja
Munkaügyi adminisztráció (be-&
kiléptetések, szerződések, dokumentumok kezelése)
Juttatások kezelése, ehhez köthető folyamatok menedzselése
Munkavállalói képzési tervek készítése, szervezése és nyomonkövetése;
belső tréningek tartása
Belső kommunikáció fejlesztése
Orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése
Munkavállalói elégedettség növelése
Succession planning
Gyakornoki rendszer működtetése, kapcsolattartás
Állásbörzéken, karrier napokon való részvétel, a szálloda képviselete
Hétvégi ügyelet beosztás alapján
Elvárások / Requirements
Felsőfokú végzettség, preferáltan HR vagy közgazdász szakirányon
Legalább 3 éves szakmai tapasztalat, egy személyben ellátott felelősségi körrel, preferáltan szállodai környezetben
Angol nyelv felsőfokú ismerete
MS Office felhasználói szintű ismerete
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Vendég – és minőségközpontú attitűd
Analitikus szemléletmód
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes juttatási csomag (alapbér + prémium)
Személyzeti étkezés
Munkába járási támogatás
Magas színvonalú szállodai környezet
Összetartó csapat

Jelentkezzen most a következőre:
Hr Manager