Hr Kontroller

Acps automotive kft. - Kecskemét
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A HR gazdálkodást támogató elemzések, statisztikák, külső, belső adatszolgáltatások készítéseLétszám- és HR költségtervezés, a terv teljesülésének folyamatos figyelemmel kísérése, prognózisok előállításaHavi záráshoz kapcsolódó HR kontrolling feladatok rendszeres létszám és költségriportok elkészítése, szervezeti változások lekövetése, terv-tény eltérés elemzésÉves tervezési folyamatokban való részvétel, forecast készítésHavi és ad-hoc riportok, valamint elemzések készítéseEgyüttműködés a pénzügyi kontrolling csoporttal, valamint a német központ kollégáivalHR analitika és elemzés folyamat működtetése és fejlesztéseSzakmai fejlődési lehetőségKomplex juttatási csomaghavi cafeteria akár a havi bér 20%-a / hónapéves bónuszmásfélhavi alapbér vagy operatív bónusz munkakörtől függőenletelepedési támogatásbelépési bónusz bruttó 100000 Fthűségbónuszbaba bónusznyugdíjkezdő támogatásIngyenes buszjárat Kecskemétről és környékérőlKiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munkavállalók részére egyarántIgényes munkakörnyezetVállalati mobilcsomagStabil vállalati háttérFelsőfokú végzettség felsőfokú gazdasági végzettségMin. 3-5 év releváns szakmai tapasztalat gyártási környezetbenFolyékony angol nyelvtudásIntegrált vállalatirányítási rendszer ismerete SAPKimagasló Excel ismeretAutóiparban vagy fémipari területen szerzett tapasztalatNémet nyelvtudás