Kontroller/Junior Kontroller

Mol gbs magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

A GBS a MOL Csoport pénzügyi és HR szolgáltató szervezete, amely tevékenységét Magyarországon és Szlovákiában végzi. A GBS széleskörű pénzügyi és management számviteli, kontrolling, illetve HR tevékenységgel támogatja a MOL Csoport működését. Feladatai közé tartozik a teljes körű könyvvezetés, illetve az adózáshoz, kockázatkezeléshez és likviditás biztosításához kapcsolódó feladatok elvégzése. A GBS több mint 500 munkavállalót foglalkoztat főként Budapesten, Pozsonyban és Tiszaújvárosban.
A MOL Csoport pénzügyi szolgáltató vállalata, a MOL GBS Magyarország Kft.,
Kontrolling Adat és Elemzés területe
Kontroller/Junior kontroller
Kollégát keres Budapest XI. kerületi munkavégzéssel.
Főbb feladatok:
Aktív részvétel a havi zárási feladatokban, riportok elkészítésében, az adatok előkészítésében
Közreműködés az éves üzleti tervezési/előrejelzési folyamatokban
Kontrolling folyamatok automatizációjának, egyszerűsítésének támogatása
Részvétel adatbázisok és riportok kialakításában, fejlesztésében
Eseti-, illetve rendszeres adatszolgáltatások, elemzések és beszámolók készítése
Szükséges tapasztalat, szakmai ismeretek:
Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
Precizitás, terhelhetőség, önálló és team munkára való alkalmasság
Középfokú angol nyelvtudás
Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Nyitott proaktív személyiség,
Strukturált gondolkodásmód, rendszerszintű gondolkodás
Előnyt jelent:
VBA ismeretek, adatbázis kezelési, lekérdezési (SQL) ismeretek megléte
SAP/Navision ismeret
Adatbázis kezelésben szerzett rutin
Felsőfokú angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
Stabil vállalati háttér
Változatos és kihívást jelentő feladatok,fejlődési lehetőség
Dinamikus és támogató csapat
Céges mobiltelefon, laptop
Rugalmas munkaidő és home office