Kontroller Junior

Hopi hungária logisztikai kft. - Gyáli Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Pályakezdők, juniorok jelentkezését is várjuk, akik már részt vettek gyakornoki munkábanés szeretnék megismerni logisztikai cégünk működését az alábbi feladatok során:
Terv/tényadatok nyomonkövetése, folyamatos aktualizálásaKülönféle standard és eseti elemzések, KPI és egyéb riportok elkészítése a vezetés és a társosztályok vezetői számáraHavi és éves zárás időbeni lebonyolításaAnyavállalat kontrolling osztályával rendszeres kapcsolattartásPénzügyi eredmények naprakész felügyeleteLogisztikai kontrolling:
eseti és rendszeres elemzések, riportok készítése meghatározott témákbanA vezetés által meghatározott folyamatok vizsgálata, javaslat optimalizálásra, ezek bevezetése, oktatásJavaslat költség megtakarítási intézkedésekreOperatív folyamatok teljesítményellenőrzése, elemzések elkészítése, javaslat a hatékonyság növeléséreRészvétel a belső és külső auditok lebonyolításábanVállalati, költséghelyi éves tervek készítése, illetve kiértékeléseAjánlások megfogalmazása, a lehetséges pénzügyi kockázatok azonosítása a menedzsment részéreVersenyképes juttatások és munkaeszközökDinamikusan fejlődő és bővülő munkakörnyezetÖnálló, változatos, felelősségteljes feladatokKreatív ötleteket támogató, azok megvalósulását segítő vállalati kultúraSzakmai kihívások és fejlődési lehetőségekFelsőfokú végzettség elvárás, a szakirányú végzettség előnyMinimum 1-3 év releváns szakmai tapasztalatSAP vagy hasonló vállalatirányítási rendszer ismerete előnyPénzügyi, számviteli szemlélet, nyitottság a folyamatos tanulásraElőny az adózás, pénzügy, banking, üzleti kontrolling, pénzügyi modellezés területén szerzett tapasztalataKiváló problémamegoldó és jó kommunikációs készségStratégiai gondolkodás, analitikus látásmódMegbízhatóság, lojalitásPontos, precíz, önálló munkavégzésAktív, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásbanFelhasználói szintű digitális készségek MS környezet, Power BI, dashboard-ok, kollaborációs alkalmazások