Bér- És Tb Ügyintéző / Hr Kontroller

Hire-one kft. - Tatabánya
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Legyünk együtt sikeresek!
Partnerünk nemzetközi tulajdonban lévő gyártó vállalat.
Részükre keresünk, bővülés miatt, új kollégát az alábbi pozícióba:
Pozíció leírása:
Partnerünk külső bérszámfejtő vállalattal dolgozik együtt, de házon belül komoly tevékenység minden adat, információ összegyűjtése és emiatt szeretnék, ha a leendő kolléga bérszámfejtési és TB ügyintézői tapasztalattal is rendelkezne;
Támogatja a külső szolgáltató munkáját és a munkavállalói kérdések esetén, segít a válaszadásban;
Munkája kb. 40%-ban HR kontrolleri, riportolási feladatokat lát majd el és adatokat biztosít a felsővezetés részére;
Az angolt írásban fogja használni;
Segít a be- éskilépő dolgozók adminisztrációs feladataiban;
Folyamatfejlesztő ötleteit akár meg is valósíthatja.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám:
3376-1/2008.