Hr Generalista

Immo-land kft. - Budapest
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Toborzási és kiválasztási folyamat teljes körű menedzselésefolyamatos kapcsolattartás a vezetőkkel, munkatársakkal, személyes beszélgetések lebonyolításamunkaügyi feladatok ellátása jogviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos szerződések, munkaköri leírások, egyéb HR dokumentumok elkészítéseszoros együttműködés a külső bérszámfejtővelbónusz rendszer működtetéseHR kimutatások, riportok készítése bérköltség kimutatásokHR belső kommunikáció működtetéseHR adminisztrációs feladatok ellátásacsapatépítő programok, céges rendezvények tervezése, szervezése és lebonyolításaversenyképes bérezéspróbaidő után cafeteria OTP SZÉP kártya juttatásfél éves prémiumstabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőséghatározatlan idejű munkaviszonyjó csapat, barátságos munkahelyi légkörmodern irodai környezetszakirányú felsőfokú végzettség HR, pszichológiaminimum 3-5 éves releváns tapasztalatfelhasználói szintű MS Office ismeretekalapfokú munkaügyi és munkajogi ismeretekkiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készségmegbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés, felelősségteljes hozzáállásrugalmasság, változásokhoz való alkalmazkodás képességeönálló munkavégre való alkalmasságcsapatjátékosságterhelhetőségaktív középfokú angol nyelvtudásbérszámfejtői/ TB ügyintézői végzettségKulcs-Soft program ismerete