Hr Generalista Csepel

Starjobs magyarország - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Magyar tulajdonú, magyar és nemzetközi környezetben tevékenységet végző partnerünk részére keressünk új kollégát
HR Generalista
Munkakörbe

Feladatok
Biztosítja, a napi HR feladatok, ügyek kezelésre, megoldásra kerüljenek.
Támogatja a vállalat szervezeti egységek vezetőit HR operatív ügyekben HR kérdésekben mit a munkaviszony keletkezés - megszűnés, orientáció, munkaügyi/munkajogi, kompenzációs és javadalmazási, konfliktuskezelési, HR adminisztrációs, munkavállalói karrier, képzés-fejlesztési ügyekben.
Személyes és rendszeres kapcsolatot tart a munkavállalókkal, vezetőkkel a telephelyeken.
HR projektek önálló menedzselése, HR rendszerek bevezetése, hatékonyságuk elemzése, javítása.
A HR adminisztráció során beszámolók, jelentések készítése, frissítése, HR rendszer monitorozása, fejlesztési javaslatok tétele.
Elvárások
Szakirányú főiskolai vagy egyetemi diploma.
Minimum 3 év HR munkatapasztalat HR operatív területen.
Széleskörű HR generalista ismeretek, naprakész munkajogi ismeretek.
Jó munkaszervező képesség, felelősségteljes munkavégzés, határidők betartása, proaktivitás, kreativitás.
Erős MS Office ismeret:
Excel, Word, PowerPoint.
Angol nyelvtudás szóban és írásban.
B"
kategóriás jogosítvány.
Kiváló kommunikációs képesség, jó kapcsolatteremtő és megtartó képesség.

Amit partnerünk kínál
Modern, munkakörnyezet, innovatív technológia, fejlődési lehetőség
Tapasztalatnak és végzettségnek megfelelő arányos javadalmazás
Jelentkezéshez kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és fizetési igényét. Köszönjük.