Hr Generalista

Díjbeszedő holding zrt. - Budapest
új ajánlat (10/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat toborzási és kiválasztási folyamatában való aktív részvételKarrieroldalunk és egyéb hirdetési felületek kezeléseJelentkezők előszűrése és a pályázói adatbázis naprakészen tartartásaInterjúk megszervezése és lebonyolításaSzervezetfejlesztési projektekben való részvételTeljesítményértékelési rendszer működtetéseKépzésekkel, fejlesztésekkel kapcsolatos szervezési feladatokA HR tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció ellátásaKapcsolattartás a társosztályok munkatársaival HR kérdésekbenA HR vezetés felé riportok, kimutatások készítéseHatározatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződéstHosszútávú, biztos munkalehetőségetRugalmas munkavégzés lehetőségétCafeteria keretetCsoportos élet- és balesetbiztosítástBarátságos, támogató légkörtFiatalos, lendületes csapatotVáltozatos feladatokatFejlődési lehetőségetSzakirányú felsőfokú végzettség főiskola/egyetemLegalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalatMS Office felhasználói szintű ismerete ezen belül kiemelten a Word, Excel alkalmazásokPontosság és megbízhatóságMagabiztos kommunikáció