Hr Generalista

Hrfix kft - Debrecen
új ajánlat (11/05/2024)

munkaköri leírás

Debreceni székhelyű, Munkaerő-kölcsönzéssel és munkaerő-közvetítéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk,HR Generalistamunkatársat.Feladatok:
Teljeskörű jelölt-és ügyfélmenedzsmentToborzás - kiválasztási és munkaerő - kölcsönzési projektek koordinálása, támogatásaPotenciális jelöltek adatbázisból történő felkeresése, tájékoztatásaHR folyamatok optimalizálásaMunkavállalókkal, partnercégekkel történő napi szintű kapcsolattartás telefonon, illetve e-mailbenEgyéb adminisztratív feladatok ellátásaVersenyképes bérezés megállapodás szerintTeljes munkaidős foglalkoztatásBiztos vállalati háttérSzemélyre szabott karrierút és szakmai továbblépési lehetőségJó hangulatú fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkörCéges mobiltelefon és laptopFelsőfokú végzettségPro-aktív, lendületes, rugalmas személyiségÜgyfélközpontú gondolkodásmódKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességHR felsőfokú végzettségB kategóriás jogosítványMunkaerő-kölcsönző cég oldalán szerzett tapasztalat