Hr Generalista

4ig nyrt. - Budapest
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Munkaviszonnyal kapcsolatos feladatok ellátása és a dokumentumok nyilvántartása.
Jogviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos dokumentumok elkészítése, aláíratása.
Belépő munkavállalók fogadása, a munkaviszony létesítéssel kapcsolatos információk biztosítása, a beléptetéshez szükséges nyilatkozatok kitöltetése.
Orvosi alkalmassági igazolás kiadása az új belépőknek, orvosi alkalmassági határidők figyelése meglevő kollégák esetén.
A próbaidős és megtartásiexit interjúk lebonyolítása.
A HR Business Partnerekkel való szoros együttműködés.
HR vonatkozású dokumentumok és nyilvántartások naprakészen tartása.
Külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás, teljesítés igazolások kiállítása.
Kimutatások, elelemzések, riportok készítésének támogatása a naprakész információk átadásával.
HR projektekben való részvétel.Magyarországon egyedülálló projektekben vehetsz részt
Fejlődési- és karrierlehetőséget biztosítunk, akár új területek megismerésével is
Fontosnak tartjuk, hogy a szakmai képzések minél szélesebb palettáját kínáljuk Neked
Változatos feladatokon keresztül betekintést nyerhetsz a kkv-k, a multinacionális cégek és az államigazgatás világába is
Magyarország egyetlen DELL Enterprise szervizeként biztosítjuk a megfelelő technikai eszközöket a mindennapi munkavégzésedhez
Segítünk és támogatunk a szervezet megismerésében és a csapatba való beilleszkedésbenFelsőfokú iskolai végzettség humán, közgazdasági, jog, pszichológia
Szakmai tapasztalat minimum 5 év azonos munkakörben
Korszerű HR rendszerek ismerete
Középfokú angol nyelvtudás
MS Office magas szintű felhasználói ismerete