Hr Generalista

Zalaco zrt. - Zalaegerszeg
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Főbb feladatok:
Toborzás - munkaerő felvétel folyamatában való közreműködésAdminisztrációs feladatok:
munkaügyi dokumentumok kezelése, naprakészen tartása, kimutatások, statisztikák készítéseMunkaerő megtartás elősegítése, időszakos elégedettség mérésMotivációs és teljesítményértékelési rendszer kidolgozásában - bevezetésében - fenntartásában való közreműködésTársaságon belüli és külső kommunikáció HR partnerekkelBelső rendezvények szervezése, koordinálásahatározatlan idejű munkaviszonyfelelősségteljes, kihívást jelentő feladatoktámogató munkahelyi környezetversenyképes bérezés, munkába járási támogatásfelsőfokú humán területen szerzett végzettségHR területen hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalattársalgási szintű angol nyelvtudás megbízhatóság, pontosságstrukturált munkavégzésmagas fokú együttműködési képességfejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyarántinnovatív, önálló gondolkodásmód