Hr Generalista

Bunge zrt. - Martfű
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Új munkatársak beillesztésének és betanulásának biztosításaKépzések szervezése, nyilvántartásaÜzemi képzési rendszer működtetéseIsmétlődő vagy ad-hoc riportok készítéseBelső kommunikációGlobális projektek helyi szintű támogatásaHR-rel kapcsolatos adminisztráció ellátásaToborzási folyamatok end-to-end menedzsmentjeVersenyképes fizetés és nagyszerű juttatási csomag, Nemzetközi és szakértői csapatban való munkavégzés, CafeteriaTengerparti és Balatoni üdülési lehetőségGyermeknevelési támogatásokMagas szintű orvosi ellátásIngyenes uszoda- és kondibérletKedvezményes termékvásárlási lehetőségSok egyéb szociális juttatás és válságok idején is hosszútávra szóló foglalkoztatásFőiskolai végzettség – humánerőforrás, pszichológia, vagy gazdasági szakonLegalább 2 év tapasztalat gyártó vállalatnál szerzett hasonló pozícióbanMicrosoft Office programok ismereteAngol nyelv társalgási szintű ismereteKiváló kommunikációs és szervezési készségProaktivitás